فراخوان
نمایشگاه قاب های سفید

 چهارمین دوره - اسفند نود و هفت

شرایط فنی، مالی و حقوقی قاب های سفید

Image

مقررات مالی

نمایشگاه قاب های سفید یک رویداد خیریه می باشد. بنابراین مبلغ چاپ، پاسپارتو ، قاب و هزینه های برگزاری نمایشگاه ، از پذیرفته شدگان شرکت در نمایشگاه دریافت خواهد شد. این هزینه طبق پیش بینی انجام شده مبلغ چهل هزار تومان به ازای هرعکس پذیرفته شده ،تعیین گردیده است. این مبلغ پس از اعلام نتایج دریافت خواهد گردید.
درآمد حاصل از فروش آثار بهمراه سایر وجوه جمع آوری شده در طول پروسه برگزاری پس از کسر هزینه های برگزاری صرف امور خیریه می گردد. قیمت پایه فروش هر اثر در نمایشگاه امسال برای آثار بخش عمومی قاب های سفید بصورت همت عالی و با قیمت پایه هفتاد هزار تومان تعیین گردیده است.
اطلاعات تکمیلی درباره نحوه صرف وجوه حاصله از این نمایشگاه طی دوره های گذشته را از اینجا مطالعه بفرمایید.

مسیر داوری آثار

هیئت داوران عکس ها را به صورت دیجیتال داوری خواهند کرد .
معیار داوری آثار ، زیبایی‌شناسی، نگاه خلاق، چالش‌برانگیزی و  دکوراتیو بودن عکس برای جلب توجه بیشتر به موضوع نمایشگاه مربوطه است.
آثار عکس بنیان دستکاری شده نیز در قاب های سفید قابل پذیریش است.
عکس های ارسالی نباید دارای امضا، نشان، پاسپارتو، حاشیه ، قاب، لوگو و هر گونه نشانه تصویری باشد

گاه شمار

آخرین روز دریافت آثار شنبه بیست و هفت بهمن نود و هفت
اعلام نتایج، چهارشنبه اول اسفند نود و هفت

افتتاح چهارمین دوره نمایشگاه سالانه قاب های سفید :
ساعت یازده صبح روز جمعه دهم اسفند نود و هفت

مشخصات فنی

 هر شرکت کننده می تواند حداکثر 5 عکس  ارسال نماید.
 آثار می بایست بصورت فایل jpg با حداقل حجم فایل یک مگا بایت و حداکثر دو مگابایت در سایت قابهای سفید، آپلود شوند. یکی از اضلاع عکس نباید از هزار پیکسل کوچکتر باشد. کمینه رزولیشن تصویر یکصد پیکسل است.
اثار باید برای قابلیت چاپ در سایز های 13* 18 و یا 18*18  تنظیم شده باشد. کراپ شدن احتمالی عکس هنگام چاپ بعهده شرکت کننده می باشد.
اجرای چاپ و قاب آثار راه یافته به نمایشگاه بعهده برگزار کننده است ولیکن هزینه آن از پذیرفته شدگان دریافت می گردد.

در صورتی که فرآیند ثبت نام و ارسال آثار مطابق شرایط فراخوان نباشد ، امکان شرکت در نمایشگاه و داوری آثار ارسالی وجود ندارد.

 حقوق مالکیت آثار

برگزار کننده مجاز است به تعداد نامحدود و با هدف کسب درامد بیشتر برای امور خیریه نسبت به فروش نسخه آثار در طول نمایشگاه اقدام نماید.
ارسال عکس به منزله اعلام و اقرار به مالکیت آن می باشد. در صورت اثبات خلاف آن علاوه بر حذف از نمایشگاه، مسئولیت پاسخگویی بر عهده ارسال کننده آثار بوده و برگزار کننده در این خصوص هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
برگزار کننده مجاز است از عکسهای پذیرفته شده ، در مواردی نظیر چاپ کتاب، بروشور، تبلیغات محلی، فضای مجازی و … با ذکر نام صاحب اثر استفاده کند.
ارسال آثار به معنای پذیرش شرایط و مقررات می باشد و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده بر عهدۀ شورای سیاست گذاری نمایشگاه است.

داوران امسال و سنوات گذشته نمایشگاه قاب های سفید را از اینجا ملاحظه کنید پر فروش ترین آثار سال های قبل را از اینجا مشاهده کنید

مشاهده این تصاویر به شما کمک می کنند تا در انتخاب عکس هایتان گزیده تر عمل نمایید

برای ارسال آثارتان آماده هستید؟